Sennheiser A100A, Audioport A1, H100 akku 60mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sennheiser langattomien kuulokkeiden kanssa:
A100A
Audioport A1
H100
H200
H200 HDI452-P
HDE1030
HDI1029
HDI1029-PLL16
HDI1029-PLL8
HDI1029-PLL8/16
HDI91
HDI91-P1/-P2
HDI92
HDI92P
HDI92-P
RI100
RI100-A/RI100-J
S180
SET100 Assistive Listening Sys
Audioport A1
H100
H200
H200 HDI452-P
HDE1030
HDI1029
HDI1029-PLL16
HDI1029-PLL8
HDI1029-PLL8/16
HDI91
HDI91-P1/-P2
HDI92
HDI92P
HDI92-P
RI100
RI100-A/RI100-J
S180
SET100 Assistive Listening Sys
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
BA90
E180
E90
E180
E90
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SBA90SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025665 |
| Korvaa | BA90 / E90 / E180 |
| Kapasiteetti (mAh) | 60mAh / 0.14Wh |
| Mitat | 12.00 x 33.00 x 18.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |