Sennheiser 450 TRAVEL, 550 Travel, MM 400 akku 270mAh / 1.00Wh
calcActive())">
Sennheiser 450 TRAVEL, 550 Travel, MM 400 akku 270mAh / 1.00Wh
In stock
- SKU
- CS-SBA370SL
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sennheiser langattomien kuulokkeiden kanssa:
450 TRAVEL
550 Travel
MM 400
MM 400-X
MM 450
MM 450-X
MM 500-X
MM 550
MM-550-X
PCX 360 BT
PX 210 BT
PX 310 BT
PX 360
PX 360 BT
PXC 310
PXC 310 BT
PXC 360 BT
550 Travel
MM 400
MM 400-X
MM 450
MM 450-X
MM 500-X
MM 550
MM-550-X
PCX 360 BT
PX 210 BT
PX 310 BT
PX 360
PX 360 BT
PXC 310
PXC 310 BT
PXC 360 BT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
0121147748
BA 370 PX
BA370
BA-370PX
BA 370 PX
BA370
BA-370PX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SBA370SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064336 |
| Korvaa | BA370 / BA-370PX / BA 370 PX / 0121147748 |
| Kapasiteetti (mAh) | 270mAh / 1Wh |
| Mitat | 38.40 x 30.70 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |