Sencore tutkimuslaitteen 17A49 A / AVT-800217 D yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Sencore tutkimuslaitteen 17A49 A / AVT-800217 D yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-SNC800SL
29,95 €
Sencore tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
17A49 A
AVT-800217 D
AVT-800217 D
Korvattavat Sencore tutkimuslaitteen alkuperäisakut
17A49 A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sencore tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-SNC800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163336 |
| Korvaa | 17A49 A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 51.30 x 43.25 x 29.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |