SENCO GT65DA, GT65RHA, GT90CH akku 1500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien SENCO työkalujen kanssa:
GT65DA
GT65RHA
GT90CH
GT90FRH
SENCO 5G0001N
GT65RHA
GT90CH
GT90FRH
SENCO 5G0001N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SENCO työkalujen alkuperäisakut:
VP0108
VP0109
VP0109
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SCB109PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105664 |
| Korvaa | VP0109 / VP0108 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 9Wh |
| Mitat | 70.00 x 63.13 x 58.87mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |