Sena langattomien kuulokkeiden SMH-10S / SMH-20S yhteensopiva akku 650mAh
calcActive())">
Sena langattomien kuulokkeiden SMH-10S / SMH-20S yhteensopiva akku 650mAh
In stock
- SKU
- CS-SHM200SL
16,95 €
Sena langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SMH-10S
SMH-20S
SMH-20S
Korvattavat Sena langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
YP802542P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sena langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SHM200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154945 |
| Korvaa | YP802542P |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 42.50 x 24.90 x 7.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |