Seca 645, 665, 682 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Seca lääketieteellisten laitteiden kanssa:
645
665
682
757
927
944
955
958
959
985
665
682
757
927
944
955
958
959
985
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Seca lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
68 22 12 721 009
EE050388
PA-A1994-12317
EE050388
PA-A1994-12317
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-SEC944MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132042 |
| Korvaa | 68 22 12 721 009 / EE050388 / PA-A1994-12317 / PA-A1994-19081 / PA-A921-BK / BA-A921-CA / CNH-130AAHF2X3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 51.75 x 43.72 x 29.30mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |