SCHWA lääketieteellisen laitteen EMP2 / EMP4 Pro yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
SCHWA lääketieteellisen laitteen EMP2 / EMP4 Pro yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMP200MD
26,95 €
SCHWA lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EMP2
EMP4 Pro
EMP4 Pro
Korvattavat SCHWA lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
104706
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SCHWA lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-SMP200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204640 |
| Korvaa | 104706 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 45.60 x 42.20 x 21.20mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |