SCHWA lääketieteellisen laitteen ECO+ EMP4 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
SCHWA lääketieteellisen laitteen ECO+ EMP4 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-SWP400MD
27,95 €
SCHWA lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ECO+ EMP4
Korvattavat SCHWA lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
101041
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SCHWA lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-SWP400MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204169 |
| Korvaa | 101041 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 58.10 x 52.50 x 14.80mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |