Schneider hätävalaistus LUXA / OVA LUXA yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Schneider hätävalaistus LUXA / OVA LUXA yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-SVA027LS
17,95 €
Schneider hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LUXA
OVA LUXA
OVA RILUX
OVA37027
OVA51012E
RILUX
RILUX 6
OVA LUXA
OVA RILUX
OVA37027
OVA51012E
RILUX
RILUX 6
Korvattavat Schneider hätävalaistus alkuperäisakut
TD310232
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Schneider hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-SVA027LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156352 |
| Korvaa | TD310232 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 3.84Wh |
| Mitat | 86.40 x 24.70 x 22.60mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |