Schneider hätävalaistus Exiway EasyLED / OVA38352 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Schneider hätävalaistus Exiway EasyLED / OVA38352 yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-SVA106LS
17,95 €
Schneider hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Exiway EasyLED
OVA38352
OVA38355
OVA38360
OVA38362
OVA51106
OVA51107
OVA38352
OVA38355
OVA38360
OVA38362
OVA51106
OVA51107
Korvattavat Schneider hätävalaistus alkuperäisakut
329067840
4BD-AA800BT
513141006
4BD-AA800BT
513141006
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Schneider hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-SVA106LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156406 |
| Korvaa | 4BD-AA800BT / 513141006 / 329067840 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 3.84Wh |
| Mitat | 56.25 x 50.75 x 14.30mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |