Schneider hätävalaistus Exiway Class / Exiway One yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Schneider hätävalaistus Exiway Class / Exiway One yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-SVA994LS
27,95 €
Schneider hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Exiway Class
Exiway One
Exiway Plus
Exiway One
Exiway Plus
Korvattavat Schneider hätävalaistus alkuperäisakut
OVA58994
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Schneider hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-SVA994LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155515 |
| Korvaa | OVA58994 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 239.64 x 35.70 x 32.60mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |