Schneider hätävalaistus Everlux Ferro / EVX Ferro yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Schneider hätävalaistus Everlux Ferro / EVX Ferro yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-SVA028LS
25,95 €
Schneider hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Everlux Ferro
EVX Ferro
OVA Bargellini
OVA51028E
EVX Ferro
OVA Bargellini
OVA51028E
Korvattavat Schneider hätävalaistus alkuperäisakut
329056000
TD110332
TD110332
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Schneider hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-SVA028LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156383 |
| Korvaa | TD110332 / 329056000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 180.20 x 35.40 x 32.70mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |