Schiller lääketieteellisen laitteen Fred Easy / Fred Easy Life yhteensopiva akku 2800mAh
calcActive())">
Schiller lääketieteellisen laitteen Fred Easy / Fred Easy Life yhteensopiva akku 2800mAh
In stock
- SKU
- CS-SHC407MD
129,95 €
104,95 €
Schiller lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Fred Easy
Fred Easy Life
Fred EasyPort Pocket Defibrillator
MDR I
Fred Easy Life
Fred EasyPort Pocket Defibrillator
MDR I
Korvattavat Schiller lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
4-07-0001
HYB18-0075
HYB15-0040
FA 12-06466
HYB140-0023
HYB14-0007
DDU899
SCB3530126
HYB16-0052
HYB18-0075
HYB15-0040
FA 12-06466
HYB140-0023
HYB14-0007
DDU899
SCB3530126
HYB16-0052
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Schiller lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-SHC407MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203674 |
| Korvaa | 4-07-0001 / HYB18-0075 / HYB15-0040 / FA 12-06466 / HYB140-0023 / HYB14-0007 / DDU899 / SCB3530126 / HYB16-0052 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 33.6Wh |
| Mitat | 80.40 x 43.80 x 40.50mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |