Schiller EKG AT10 plus, EKG AT10+, EKG AT110 akku 2600mAh
calcActive())">
Schiller EKG AT10 plus, EKG AT10+, EKG AT110 akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-SHC100MD
205,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Schiller lääketieteellisten laitteiden kanssa:
EKG AT10 plus
EKG AT10+
EKG AT110
EKG AT10+
EKG AT110
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Schiller lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
02175
110314
3.920509
4.350027c
506161
110314
3.920509
4.350027c
506161
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-SHC100MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145660 |
| Korvaa | 4.350027c / 02175 / 506161 / 3.920509 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 56.16Wh |
| Mitat | 138.80 x 55.60 x 19.20mm |
| Jännite | 21,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |