Schiller APLCI, APLCII, Argus Pro LifeCare 2 akku 4200mAh
calcActive())">
Schiller APLCI, APLCII, Argus Pro LifeCare 2 akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-SHD500MD
605,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Schiller lääketieteellisten laitteiden kanssa:
APLCI
APLCII
Argus Pro LifeCare 2
Defigard 5000
DG Touch 7
APLCII
Argus Pro LifeCare 2
Defigard 5000
DG Touch 7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Schiller lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
2.200132
3.940100
3.940100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-SHD500MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136231 |
| Korvaa | 3.940100 / 2.200132 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 45.36Wh |
| Mitat | 102.92 x 98.34 x 26.70mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |