Scanreco 590, 592, 790 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Scanreco radio-ohjaimien kanssa:
590
592
790
960
Cifa
Effer
Fassi
HMF
Palfinger 592
RC400
RC590
RC960
592
790
960
Cifa
Effer
Fassi
HMF
Palfinger 592
RC400
RC590
RC960
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Scanreco radio-ohjaimien alkuperäisakut:
13445
16131
17162
RSC7220
16131
17162
RSC7220
Kuvaus / Scanreco 590, 592, 790 akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-RBS960BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130734 |
| Korvaa | RSC7220 / 13445 / 16131 / 17162 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 150.45 x 50.12 x 28.50mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review