Scanreco 16131, 590, 592 akku 3000mAh
calcActive())">
HUOM! Tässä mallissa on 2 akkukontaktia.
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien radio-ohjaimien kanssa:
Scanreco:
16131590
592
960
BS590
Cifa
EA2512
Effer
Fasse
Fassi
FBS590
HMF
Kranfunksteuerung 590
Kranfunksteuerung 592
Kranfunksteuerung 790
Kranfunksteuerung 960
Marrel 500
Maxi
Mini
Palfinger
RC400
RC590
RC960
YWW0439
Palfinger:
590790
960
EEA2512
Kranfunksteuerung 590
Kranfunksteuerung 790
Kranfunksteuerung 960
RC400
RC-400)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat radio-ohjaimien alkuperäisakut:
Scanreco:
102613445
16131
17162
592
708031757
IM6024
RSC7220
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-RBS951BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141402 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 150.25 x 50.12 x 28.40mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |