Scala Rider Freecom 2, Rider TeamSet Pro, Scala Rider Multiset Q2 akku 400mAh / 1.48Wh
calcActive())">
Scala Rider Freecom 2, Rider TeamSet Pro, Scala Rider Multiset Q2 akku 400mAh / 1.48Wh
In stock
- SKU
- CS-SRD200SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Scala Rider / Cardo langattomien kuulokkeiden kanssa:
Freecom 4+
Q2
Q2 pro
Rider TeamSet Pro
Scala Rider TeamSet
rider Solo
Freecom 2
Rider TeamSet Pro
Scala Rider Multiset Q2
Scala Rider Q2
Solo
TeamSet
Q2
Q2 pro
Rider TeamSet Pro
Scala Rider TeamSet
rider Solo
Freecom 2
Rider TeamSet Pro
Scala Rider Multiset Q2
Scala Rider Q2
Solo
TeamSet
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Scala Rider / Cardo langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
09D29
BAT00008
H452050
BAT00008
H452050
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SRD200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113041 |
| Korvaa | H452050 / 09D29 / BAT00008 |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.48Wh |
| Mitat | 49.00 x 20.10 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |