SaverOne lääketieteellisen laitteen automatic / D yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
SaverOne lääketieteellisen laitteen automatic / D yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-SRD903MD
110,95 €
89,95 €
SaverOne lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
automatic
D
P
semi automatic
D
P
semi automatic
Korvattavat SaverOne lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
SAV-C0903
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu SaverOne lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-SRD903MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168614 |
| Korvaa | SAV-C0903 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 88.2Wh |
| Mitat | 184.30 x 69.05 x 27.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |