Satmap Active 10 akku 2700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Satmap GPS-laitteiden kanssa:
Active 10
Active 12
Active 12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Satmap GPS-laitteiden alkuperäisakut:
1S2PE583759-02X
ACT10-BAT-00146
ACT10-BAT-00146
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-SMA120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094715 |
| Korvaa | 1S2PE583759-02X / ACT10-BAT-00146 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 9.99Wh |
| Mitat | 62.36 x 43.11 x 10.91 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |