SatLook Micro G2, Micro HD, Micro+ akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien SatLook mittalaitteiden kanssa:
Micro G2
Micro HD
Micro+
Micro HD
Micro+
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat SatLook mittalaitteiden alkuperäisakut:
NB-2x5
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SKM200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135647 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 72.00 x 50.45 x 29.23mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |