Sanyo UR-121, UR-121D, UR-124, UR-124D yhteensopiva akku 2000 mAh
calcActive())">
Sanyo UR-121, UR-121D, UR-124, UR-124D yhteensopiva akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-DUR121
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sanyo kameroiden kanssa:
IDC-1000
IDC-1000Z
IDC-1000ZU
Xacti NV-HD500
Xacti NV-KD100
Xacti NV-DV35
IDC-1000Z
IDC-1000ZU
Xacti NV-HD500
Xacti NV-KD100
Xacti NV-DV35
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sanyo alkuperäisakut:
UR-121
UR-121D
UR-124
UR-124D
NVP-D6
UR-121D
UR-124
UR-124D
NVP-D6
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DUR121 |
|---|---|
| EAN | 4894128005971 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 71.70 x 37.60 x 20.40mm |
| Korvaa | UR-121 / UR-121D / UR-124 / UR-124D / NVP-D6 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |