Sanyo DB-L50, DB-L50AU yhteensopiva akku 1400 mAh
calcActive())">
Sanyo DB-L50, DB-L50AU yhteensopiva akku 1400 mAh
In stock
- SKU
- CS-KLIC5001
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kodak kameroiden kanssa:
EasyShare Z730 Zoom
EasyShare Z730
EasyShare P712
EasyShare DX7590
EasyShare DX6490
EasyShare Z760 Zoom
EasyShare DX7440 Zoom
EasyShare DX7590 Zoom
EasyShare P880
EasyShare DX7630
EasyShare Z7590
oom
EasyShare Z760
EasyShare Z7590
EasyShare P850
EasyShare DX7440
EasyShare Z730
EasyShare P712
EasyShare DX7590
EasyShare DX6490
EasyShare Z760 Zoom
EasyShare DX7440 Zoom
EasyShare DX7590 Zoom
EasyShare P880
EasyShare DX7630
EasyShare Z7590
oom
EasyShare Z760
EasyShare Z7590
EasyShare P850
EasyShare DX7440
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Kodak alkuperäisakut:
KLIC-5001
1054062
1054062
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-KLIC5001 |
|---|---|
| EAN | 4894128005605 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 53.00 x 35.30 x 11.30mm |
| Korvaa | KLIC-5001 / 1054062 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |