Sanyo CR8.L akku 2600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sanyo PLC-laitteiden kanssa:
CR8.L
CR8.LHC
CR8.LHC
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sanyo PLC-laitteiden alkuperäisakut:
CR17450
CR17450ER
CR17450E-R
CR17450ER
CR17450E-R
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-PLC800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111078 |
| Korvaa | CR17450 / CR17450E-R / CR17450ER |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 7.8Wh |
| Mitat | 46.00 x 19.00 x 17.00mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |