Samsung Xcover 550 / SM-B550 akku 1200 mAh
calcActive())">
Samsung Xcover 550 / SM-B550 akku 1200 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMX550SL
18,95 €
16,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SM-B550
SM-B550H
Xcover 550
SM-B550H
Xcover 550
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BB550ABE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMX550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109716 |
| Korvaa | EB-BB550ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 56.80 x 35.94 x 5.43mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |