Samsung WEP-200, WEP-210, WE-P301 akku 90mAh / 0.33Wh
calcActive())">
Samsung WEP-200, WEP-210, WE-P301 akku 90mAh / 0.33Wh
In stock
- SKU
- CS-SWP200SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung langattomien kuulokkeiden kanssa:
WEP-200
WEP-210
WE-P301
WEP-210
WE-P301
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
481220
B481220
HS-2
B481220
HS-2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SWP200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098720 |
| Korvaa | 481220 / B481220 / HS-2 / AHB601218 |
| Kapasiteetti (mAh) | 90mAh / 0.33Wh |
| Mitat | 18.51 x 11.70 x 5.26mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |