Samsung tablettien Galaxy Tab View / Galaxy View yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Samsung tablettien Galaxy Tab View / Galaxy View yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT670SL
44,95 €
37,95 €
Samsung tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab View
Galaxy View
SM-T670
SM-T677
SM-T677A
SM-T677K
SM-T677L
Galaxy View
SM-T670
SM-T677
SM-T677A
SM-T677K
SM-T677L
Korvattavat Samsung tablettien alkuperäisakut
AA1GA12BS
EB-BT670ABA
GH43-04548A
RF2GA0472XV
EB-BT670ABA
GH43-04548A
RF2GA0472XV
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SMT670SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137504 |
| Korvaa | EB-BT670ABA / AA1GA12BS / GH43-04548A / RF2GA0472XV |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 217.70 x 68.70 x 18.90mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |