Samsung tablettien Galaxy Tab S7 Plus 12.4 / Galaxy Tab S7+ 12.4 2020 yhteensopiva akku 9800mAh
calcActive())">
Samsung tablettien Galaxy Tab S7 Plus 12.4 / Galaxy Tab S7+ 12.4 2020 yhteensopiva akku 9800mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT970SL
34,95 €
Samsung tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab S7 Plus 12.4
Galaxy Tab S7+ 12.4 2020
SM-T970
SM-T975
SM-T975N
SM-T976B
SM-T976N
SM-T978U
Galaxy Tab S7+ 12.4 2020
SM-T970
SM-T975
SM-T975N
SM-T976B
SM-T976N
SM-T978U
Korvattavat Samsung tablettien alkuperäisakut
EB-BT975ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SMT970SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171812 |
| Korvaa | EB-BT975ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 9800mAh / 37.73Wh |
| Mitat | 199.00 x 122.60 x 2.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |