Samsung tablettien Galaxy Tab Active 3 / Galaxy Tab Active 3 8.0 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung tablettien Galaxy Tab Active 3 / Galaxy Tab Active 3 8.0 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT570SL
27,95 €
Samsung tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab Active 3
Galaxy Tab Active 3 8.0
Galaxy Tab Active 3 8.0 2020
SM-T570
SM-T575
SM-T575N
Galaxy Tab Active 3 8.0
Galaxy Tab Active 3 8.0 2020
SM-T570
SM-T575
SM-T575N
Korvattavat Samsung tablettien alkuperäisakut
EB-BT575BBE
GH43-05039A
GH43-05039A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SMT570SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168157 |
| Korvaa | EB-BT575BBE / GH43-05039A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 107.30 x 73.70 x 4.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |