Samsung tablettien Galaxy Tab A 8.0 2019 / SM-T290 yhteensopiva akku 5100mAh
calcActive())">
Samsung tablettien Galaxy Tab A 8.0 2019 / SM-T290 yhteensopiva akku 5100mAh
In stock
- SKU
- CS-SMT290SL
25,95 €
Samsung tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Tab A 8.0 2019
SM-T290
SM-T295
SM-T295C
SM-T295N
SM-T290
SM-T295
SM-T295C
SM-T295N
Korvattavat Samsung tablettien alkuperäisakut
SWD-WT-N8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SMT290SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151340 |
| Korvaa | SWD-WT-N8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 19.64Wh |
| Mitat | 118.20 x 98.00 x 2.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |