Samsung SPH-D700, Epic 4G, Sprint Galaxy S, Epic 4G yhteensopiva akku laajennetulla takakannella 2400 mAh
calcActive())">
Samsung SPH-D700, Epic 4G, Sprint Galaxy S, Epic 4G yhteensopiva akku laajennetulla takakannella 2400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMD700XL
18,95 €
Yhteensopiva akku mm: SAMSUNG
Epic 4G, SPH-D700
SPRINT
Epic 4G, Epic Touch 4G, Galaxy S, SPH-D700
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMD700XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037538 |
| Korvaa | EB575152VU / EB575152VA / G7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 51.92 x 50.50 x 10.76mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |