Samsung SPH-A420, SPH-A580, SPH-A640, SCH-A645, SGH-D347, SGH-D407, SGH-D507, SPH-M250 akku 800 mAh
calcActive())">
Samsung SPH-A420, SPH-A580, SPH-A640, SCH-A645, SGH-D347, SGH-D407, SGH-D507, SPH-M250 akku 800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMU420SL
16,95 €
Akku sopii mm: Samsung SPH-A420, SPH-A580, SPH-A640, SCH-A645, SGH-D347, SGH-D407, SGH-D507, SPH-M250, SPH-M300, SPH-M500, SGH-T219, SGH-T329 Stripe, SGH-T609, SCH-U420 Nimbus, SCH-U340, SCH-U520, SCH-A870, SCH-A930, SCH-A990, SCH-U620, i320, SPH-M250, SGH-T429, Spex R210, R430 MyShot, SPH-M610, SGH-T429.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SMU420SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128013082 |
| Korvaa | AB463446BA / AB463446BABSTD / AB553446BA / AB553446BAB/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 49.50 x 33.80 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |