Samsung SLB-0837B, SLB-0837(B) yhteensopiva akku - 800 mAh
calcActive())">
Samsung SLB-0837B, SLB-0837(B) yhteensopiva akku - 800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SBL0837B
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
Digimax L70
Digimax L70B
L201
L83T
NV10
NV15
NV20
NV8
Digimax L70B
L201
L83T
NV10
NV15
NV20
NV8
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SLB-0837B
SLB-0837(B)
SLB-0837(B)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SBL0837B |
|---|---|
| EAN | 4894128034582 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 45.28 x 33.49 x 5.07mm |
| Korvaa | SLB-0837B / SLB-0837(B) |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |