Samsung SGH-S5230, SGH-S5230 Tocco Lite, SGH-S5230 Tocco Lite Edition, SGH-S5230 Tocco Lite Star akku 800 mAh
calcActive())">
Samsung SGH-S5230, SGH-S5230 Tocco Lite, SGH-S5230 Tocco Lite Edition, SGH-S5230 Tocco Lite Star akku 800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SM5230SL
18,95 €
8,95 €
Akku sopii mm: Samsung SGH-S5230, SGH-S5230 Tocco Lite, SGH-S5230 Tocco Lite Edition, SGH-S5230 Tocco Lite Star.
Edullinen ja laadukas Samsung AB603443CU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung SGH-S5230, SGH-S5230 Tocco Lite, SGH-S5230 Tocco Lite Edition, SGH-S5230 Tocco Lite Star. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma…
| SKU | CS-SM5230SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032632 |
| Korvaa | AB603443CU / AB603443CC |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 44.12 x 36.83 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |