Samsung SGH-L760, SGH-L768, SGH-Z620 akku 900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
SGH-L760
SGH-L768
SGH-Z620
SGH-L768
SGH-Z620
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
AB553443BE
AB553443DE
AB553443DE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SML760SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024279 |
| Korvaa | AB553443DE / AB553443BE |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 46.50 x 34.05 x 5.52mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |