Samsung SGH-i897 tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 2200 mAh
calcActive())">
Samsung SGH-i897 tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 2200 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI897XL
20,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Captivate I897
SGH-i897
SGH-i897
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB575152VU
G7
EB575152VA
EB575152LU
G7
EB575152VA
EB575152LU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI897XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041306 |
| Korvaa | EB575152VU / G7 / EB575152VA / EB575152LU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 51.00 x 50.50 x 10.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |