Samsung SGH-G810, SGH-D780, SGH-i550, SGH-i560, GT-i8510, GT-i7110, SGH-W699 akku 1000 mAh
calcActive())">
Samsung SGH-G810, SGH-D780, SGH-i550, SGH-i560, GT-i8510, GT-i7110, SGH-W699 akku 1000 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG810SL
13,95 €
Akku sopii mm: SGH-G810, SGH-D780, SGH-i550, GT-i8510, GT-i7110, SGH-W699, SGH-T749, SGH-i558, SGH-i688, Highlight T749, GT-B5722, GT-B5722C, GT-C3610c, GT-i6320c, GT-i6330, SGH-G818E, SGH-W699, SGH-W709, i5500, i5503, Galaxy 5.
Erittäin korkealaatuinen AB474350BE, AB474350BU, AB474350BEC, AB474350BA, AB474350BABSTD tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SMG810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024422 |
| Korvaa | AB474350BE / AB474350BEC / AB474350BA / AB474350BABSTD / AB474350BU / AB474350BC / AB474350DU / AB474350DE / AB475350CE / AB474350BK / AB474350BKCMP3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 52.80 x 42.80 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |