Samsung SGH-F480, SGH-F480 Tocco, SGH-F488 akku 850 mAh
calcActive())">
Samsung SGH-F480, SGH-F480 Tocco, SGH-F488 akku 850 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMF480SL
18,95 €
9,48 €
Akku sopii mm: Samsung SGH-F480, SGH-F480 Tocco, SGH-F488.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SMF480SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024743 |
| Korvaa | AB553446CE, AB553446CEC, AB553446CUCSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 47.23 x 36.31 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |