Samsung SGH-F400, GT-M7500, GT-M7500 Emporio Armani, GT-S5600, GT-S5620, GT-S7220 Lucido, SGH-P260 akku 650 mAh
calcActive())">
Samsung SGH-F400, GT-M7500, GT-M7500 Emporio Armani, GT-S5600, GT-S5620, GT-S7220 Lucido, SGH-P260 akku 650 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMF400SL
18,95 €
7,95 €
Akku sopii mm: Samsung SGH-F400, GT-M7500, GT-M7500 Emporio Armani, GT-S5600, GT-S7220 Lucido, SGH-P260, GT-S5610.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SMF400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025603 |
| Korvaa | AB463651BE / AB463651BEC / AB463651BU / AB463651BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 54.34 x 35.49 x 4.35mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |