Samsung SGH-E310, SGH-E315, SGH-E316, SGH-E317, SGH-E319, SGH-C19 akku 850 mAh
calcActive())">
Samsung SGH-E310, SGH-E315, SGH-E316, SGH-E317, SGH-E319, SGH-C19 akku 850 mAh
In stock
- SKU
- CS-SME310SL
16,50 €
8,25 €
Akku sopii mm: Samsung SGH-E310, SGH-E315, SGH-E316, SGH-E317, SGH-E319, SGH-C19.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SME310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128021803 |
| Korvaa | BST2818 / BST3058SE / BST2518SE |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 65.51 x 44.20 x 6.62mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |