Samsung SGH-B110, SGH-E570, SGH-E578 akku 650mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
SGH-B110
SGH-E570
SGH-E578
SGH-J700
SGH-J700i
SGH-J700v
SGH-J708
SGH-E570
SGH-E578
SGH-J700
SGH-J700i
SGH-J700v
SGH-J708
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
AB503442BE
AB503442BU
AB503442BU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SME570SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128013068 |
| Korvaa | AB503442BE / AB503442BU |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 45.40 x 33.90 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |