Samsung SGH-A767, SGH-A767 Propel akku 800 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Samsung SGH-A767, SGH-A767 Propel.
Edullinen ja laadukas Samsung AB553446CA, AB553446CAB, AB553446CABSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung SGH-A767, SGH-A767 Propel. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun lai…
| SKU | CS-SMA767SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032595 |
| Korvaa | AB553446CA / AB553446CAB / AB553446CABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 47.33 x 36.56 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |