Samsung SCH-U960, SCH-U450, Intensity U450, Rogue U960, DoubleTake, Intensity SCH-U450, Rogue SCH-U960 akku 850 mAh
calcActive())">
Samsung SCH-U960, SCH-U450, Intensity U450, Rogue U960, DoubleTake, Intensity SCH-U450, Rogue SCH-U960 akku 850 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMU450SL
18,95 €
Akku sopii mm: Samsung DoubleTake, Intensity SCH-U450, Intensity U450, Rogue SCH-U960, Rogue U960, SCH-U450, SCH-U960.
Edullinen ja laadukas Samsung AB463651GZ, AB463651GZBSTD yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung DoubleTake, Intensity SCH-U450, Intensity U450, Rogue SCH-U960, Rogue U960, SCH-U450, SCH-U960. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. …
| SKU | CS-SMU450SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032656 |
| Korvaa | AB463651GZ / AB463651GZBSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 54.20 x 36.00 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |