Samsung SCH-U350 akku 900 mAh
calcActive())">
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-U310
Knack U310
SCH-U410
SCH-U360
Gusto SCH-U360
Gusto SCH-U410
SCH-U320
Haven U320
SCH-U350
Smooth U350
SCH-U340
Snap U340
SCH-U620
SCH-U430
Nimbus U420
SCH-U365
Gusto 2
Knack U310
SCH-U410
SCH-U360
Gusto SCH-U360
Gusto SCH-U410
SCH-U320
Haven U320
SCH-U350
Smooth U350
SCH-U340
Snap U340
SCH-U620
SCH-U430
Nimbus U420
SCH-U365
Gusto 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
AB553446GZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMU350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055860 |
| Korvaa | AB553446GZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 49.17 x 34.00 x 5.27mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |