Samsung SCH-R920 tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 2800 mAh
calcActive())">
Samsung SCH-R920 tehoakku erillisellä laajennetulla mustalla takakannella 2800 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMR920XL
21,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-R920
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB524759VA
EB524759VK
EB524759VABSTD
EB524759VKBSTF
EB524759VK
EB524759VABSTD
EB524759VKBSTF
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMR920XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057611 |
| Korvaa | EB524759VA / EB524759VK / EB524759VABSTD / EB524759VKBSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 59.00 x 45.50 x 10.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |