Samsung, SCH-R920, SGH-i937, Focus S ,yhteensopiva akku 1500 mAh
calcActive())">
Samsung, SCH-R920, SGH-i937, Focus S ,yhteensopiva akku 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMR920SL
12,95 €
Yhteensopiva akku mm:
SAMSUNG
Focus S
SCH-R920
SGH-i937
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMR920SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044833 |
| Korvaa | EB524759VA / EB524759VK / EB524759VABSTD / EB524759VKBSTD / EB524759VU |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 58.92 x 45.88 x 5.07mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |