Samsung SCH-R200 tehoakku laajennetulla takakannella 1600 mAh
calcActive())">
Samsung SCH-R200 tehoakku laajennetulla takakannella 1600 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMR200XL
31,95 €
Akku sopii mm: Samsung SCH-R200.
Edullinen ja laadukas AB653850CE, AB653850CU, AB653850EZ yhteensopiva tehoakku Samsung SCH-R200 puhelinmalleihin. Toimitetaan erillisellä mustalla takakannella. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian. Laadukas tarvik…
| SKU | CS-SMR200XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035039 |
| Korvaa | AB403450BA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 53.53 x 9.87 x 34.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |