Samsung SCH-i939, Midas, SC-06D yhteensopiva tehoakku laajennetulla takakannella 4200 mAh
calcActive())">
Samsung SCH-i939, Midas, SC-06D yhteensopiva tehoakku laajennetulla takakannella 4200 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI939HL
33,95 €
Yhteensopiva tehoakku mm: Samsung SCH-i939, Midas, SC-06D, toimitetaan erillisellä takakannella
Edullinen ja laadukas EB-L1H2LLU, EB-L1H2LLD yhteensopiva tehoakku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung SCH-i939, Midas, SC-06D Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan…
| SKU | CS-SMI939HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063667 |
| Korvaa | EB-L1H2LLU / EB-L1H2LLD / SC07 / ASC29087 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 15.54Wh |
| Mitat | 58.00 x 50.60 x 10.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |