Samsung SCH-i859, SGH-I728A, SGH-I740 akku 1600mAh/5.92Wh
calcActive())">
Samsung SCH-i859, SGH-I728A, SGH-I740 akku 1600mAh/5.92Wh
In stock
- SKU
- CS-SMI859SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
SCH-i859
SGH-I728A
SGH-I740
SGH-I728A
SGH-I740
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
AB514757BC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMI859SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033943 |
| Korvaa | AB514757BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 60.35 x 49.81 x 5.24mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |