Samsung SCH-I760 akku 1050 mAh
calcActive())">
Akku sopii mm: Samsung SCH-I760.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SCH760SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029571 |
| Korvaa | SAM760BATX / ABCI760ADZ / ABC760ADZBSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 72.97 x 56.11 x 5.39mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |